Avrupa Birliği Girişimi
Hakkımızda » Projeler
Programın üç dildeki web sitesi
Ermenistan | Public Journalism Club
Kamu Gazetecilik Kulübü, programın üç dildeki web sitesi yönetmeye devam ederken, teknik bakım ve içeriğinin tam idaresinden de sorumlu olacaktır.

Kamu Gazetecilik Kulübü, programın üç dildeki web sitesi yönetmeye devam ederken, teknik bakım ve içeriğinin tam idaresinden de  sorumlu olacaktır.


Yenilikçi tasarım çözümleri, güncellenmiş ara yüzü ve gezinme düğmeleri sayesinde, web sitesi programı tarafından öngörülen tüm etkinlik ve girişimleri hakkında birinci elden ve detaylı bilgi almak isteyen  kullanıcılara interaktif bir platform olarak hizmet verecek, program hakkındaki organizasyon ve haberlerden proje ortaklarını gibi medyanın da haberdar olmasını sağlayacaktır.


Kamu Gazetecilik Kulübü (PJC) Ermenistan-Türkiye ilişkileri üzerine bilgi alışverişi ve kapsamlı seçenekleri içerisinde artan hacmi sağlanması için, kitle iletişim araçlarının yardım ile  popüler blogcular, vatandaşlar, gazeteciler ve sivil toplum aktivistleri ile yakın işbirliği devam edecektir.


PJC ayrıca özel projeler / başarı öyküleri vurgulamak içim çeşitli matbu ve multimedya materyaller üretecektir. Web sitesinin interaktif haritası sayesinde, kullanıcılar mevcut hatta  geçmiş ve gelecek organizasyonların coğrafi konumunu izleyebileceklerdir. Web sitesinin ön sayfasında bulunan  kaydırma butonu son güncellemeleri takip etmek için yardımcı olacaktır.

 

 

 

 

Related Materials
Etkinlik Takvimi
NİSAN
2024
PZTSALIÇRŞPRŞCUMACMTPZR
Barış tek yoldur
Bizi Takip Edin